O nas

Joanna Dąbrowska

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Poznaj nas bliżej

.

Jesteśmy grupą zapaleńców, dla których psy stały się nieodłącznym elementem życia. Psy to nasi przyjaciele, towarzysze dnia codziennego, pełnoprawni członkowie naszych rodzin.

Przyjaciół się NIE tresuje, przyjaciela stara się zrozumieć, szanować i respektować. Dlatego dla każdej z nas najważniejsze jest zrozumienie psich zachowań i potrzeb.

Przekazując Wam wiedzę i doświadczenie w psiej komunikacji oraz w szkoleniu pragniemy stworzyć psio-ludzkie TEAMY, w których panować będzie ład i harmonia oparta na wzajemnym szacunku i respektowaniu ustalonych zasad życia codziennego.

Pracujemy z psami na zasadzie wzmocnień pozytywnych, czyli szukamy takich motywatorów, by pies chciał, a nie musiał wykonywać komendy. Sprawiamy, by powszechnie uważane za nudne posłuszeństwo, stało się zabawą zarówno dla psa, jak i przewodnika.

Zdajemy sobie sprawę, że świat na posłuszeństwie się nie kończy i staramy się zapewnić psom wszelkie formy aktywności, które wspaniale poprawiają relację i kontakt z przewodnikiem. Agility, tropienie, brainwork – każdy znajdzie coś dla siebie.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu na konsultacjach behawioralnych pomagamy psom agresywnym i lękowym.

Podjęliśmy się zadania edukacji dzieci i dorosłych organizując pogadanki tematyczne na temat zachowań psów, pokazy i zajęcia dogoterapii.

O zdrowie i urodę psów zadba nasza Teamowa groomerka.

 

Zapraszamy 🙂

Właścicielka Beata Karpeta - behawiorysta na licencji 

Victorii Stilwell

czytaj więcej

Instruktorzy

czytaj więcej

czytaj więcej

czytaj więcej

czytaj więcej

czytaj więcej

czytaj więcej

czytaj więcej

Iwona Utrata

instruktor posłuszeństwa, 
trener obedience

instruktor posłuszeństwa, 
trener obedience,
trener tropienia

Marta Waszak 

instruktor posłuszeństwa

Katarzyna Jaroszewska 

instruktor posłuszeństwa,
groomer

Marta Konopska 

dogoterapeuta

Milena Kopeć

dogoterapeuta

Anna Nieżurawska

agility