Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

 

 

 

 

Moja pasja kynologiczna zrodziła się w momencie pojawienia się w domu nowego członka rodziny - Szelbiego - biszkoptowego labradora.

Od tego czasu uczestniczyłam w kursach pierwszej pomocy przedmedycznej dla psów, brałam udział w szkoleniach grupowych i indywidualnych prowadzonych przez szkołę Karpeteam.

Od 7 lat razem z Szelbim uczymy się, szkolimy, tropimy, pogłębiamy więź... i stało się to tak satysfakcjonującą przygodą, że postanowiłam połączyć swoją pasję z pracą zawodową.

Jako pedagog, socjoterapeuta, nauczyciel wychowania przedszkolnego, na co dzień pracujący z dziećmi, mam odpowiednią wiedzę oraz 10 - letnie doświadczenie, by sprawnie i bezpiecznie pokierować relacją pies-dziecko.

Dzięki znajomości psychologii rozwojowej dziecka oraz metodyki wychowania, zajęcia dobieram odpowiednio do wieku, predyspozycji i możliwości uczestników, tak by były one atrakcyjne i bogate w walory edukacyjne.

w 2015 r. brałam udział w warsztatach pt.: "Dogoterapia w pracy z dziećmi i młodzieżą pełnosprawną i niepełnosprawną".

W 2019 r. w Warszawie zdobyłam tytuł i certyfikat Trenera Profilaktyki Pogryzień oraz uprawnienia do prowadzenia zajęć z profilaktyki pogryzień zgodnie z programem Fundacji „Bezpieczny Pies = Bezpieczne Dziecko”.

Swoją wiedzę wykorzystuję do prowadzenia zajęć z grupami przedszkolnymi, szkolnymi, a nawet żłobkowymi w zakresie bezpiecznych, właściwych postaw w kontakcie z psem.

W 2020r. ukończyłam kurs: "Dogoterapia - edukacja i terapia z udziałem psów'.

Jestem również autorką innowacji pedagogicznej pt. " Bezpieczni(e) z psem".

Od września 2020r. prowadzę cykliczne zajęcia indywidualne z dogoterapii z dziećmi niepełnosprawnymi w Miejskim Przedszkolu nr 21 w ramach programu: "Razem w świat".

Prowadzę również systematycznie zajęcia z dziećmi z kynofobią, starając się wraz z Szelbim, oswoić strach i dziecięce lęki, przekazać prawidłowe wzorce zachowań i pomóc dzieciom zrozumieć psi świat.

 

Zapraszam zarówno na indywidualne, jak i grupowe zajęcia z profilaktyki pogryzień oraz dogoterapii!

 

 

Milena Kopeć

dogoterapeuta

721 158 613   Milena Kopeć